Hermoso Departamento Totalmente Moderno!
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Dakzwembad Seizoensgebonden buitenzwembad |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Hermoso Departamento Totalmente Moderno! Buenos Aires appartementen omvatten een dakzwembad en liggen op 5 minuten wandelafstand van de Art House Buenos Aires. De capaciteit van het appartement van 35 m² is tot 2 gasten.
Dit 1-badkamer appartement ligt op afstand van 6 km van de Obelisco de Buenos Aires en vlak om de hoek van het Distrito Arcos. Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartement heeft een eersteklas locatie op 10 minuten lopen van Palermo metrostation. Deze accommodatie bevindt zich niet ver van de Botanische tuin van Buenos Aires.
Gasten die verblijven in de accommodatie kunnen genieten van het gemak van een haardroger en badlakens in de badkamer. Bovendien is er ook een bidet, een apart toilet en een douche.
Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartementen zijn voorzien van een kitchenette. Dit appartement is te bereiken op 600 meter wandelafstand van Humboldt y Paraguay bushalte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Plaza Serrano1,5 km
- Ciudad Universitaria UBA3,8 km
- Avenida de Mayo4,2 km
- Begraafplaats Recoleta3,7 km
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield8 km
- Treinstations
- Carranza Train Station500 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Seizoensgebonden buitenzwembad
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Patio
- Koffie- en theefaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartement.
Gasten van Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Obelisco de Buenos Aires, op 6 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Botanische tuin van Buenos Aires (1 km) en het Museum voor Latijns-Amerikaanse Kunst (MALBA) (2 km). - ❓
Hoeveel kost het om Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartement is $75. - ❓
Wat is precies de grootte van het appartement?
Het appartement bestaat uit 35 vierkante meter. - ❓
Heeft Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartement een eigen zwembad?
Hermoso Departamento Totalmente Moderno! appartement heeft, natuurlijk, een dakzwembad.